20-letni kierowca busa zginął w Niemczech!

Według niemieckiej policji w minioną  środę (24.01.2018) na drodze B22 pomiędzy Pemfling a Grafenkirchen doszło do tragicznego wypadku z udziałem polskiego kierowcy. Około godziny 1:40 kierujący 20-latek z Polski zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadącą z naprzeciwka ciężarówkę. 58-letni kierowca „solówki” z Schwandorf, próbował jeszcze uniknąć zderzenia lecz siła uderzenia wyrzuciła ciężarówkę na pobocze.

Z wstępnych ustaleń – jak piszą na stronach niemieckich przedstawiciele tamtejszej prasy i telewizji – do wypadku mogło dojść z dwóch przyczyn; używania przez kierowcę telefonu komórkowego lub też iż ciężarówka – solo – jechała z zapalonymi światłami drogowymi (długie) na dachu swojego pojazdu. Policja przypuszcza także, że kierowca mógł używać telefonu komórkowego, gdyż podczas wydobycia ciała z wraku „busika” na telefonie była włączona aplikacjia muzyczna. Ciało polskiego kierowcy zostało poddane także badanią prokuratorskim i zlecono sekcję zwłok.

Kierowca ciężarówki umiera na B22 w Cham. Film wideo…

Łączymy się w bólu i smutku po stracie kolejnego zawodowego kierowcy. Natomiast rodzinie i najbliższym tragicznie zmarłego składamy słowa otuchy. Można jedynie życzyć sił do zniesienia tego bólu, który tylko czas może złagodzić. Prosimy przyjąć od nas wyrazy najszczerszego współczucia.

Zespół prasowy

Busiarze.com.pl

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!

Komentarze do artykułu

Komentarze

O Mateusz Urbaniak 201 artykułów
Redaktor portalu.