Busiarze.com.pl a Master Truck Show

W związku z zmianami od czerwca br. w składzie redakcji serwisu Busiarze.com.pl musimy przyznać, że odpusciliśmy sobie (jako redakcja) zlot Master Truck Show. Ale od początku…

Jak wiecie portal internetowy busiarze.com.pl od stycznia do końca maja przechodził kilka poważnych zmian. Zmian, które dla przeciętnego czytelnika nie były widoczne.

1. Zmiany redakcyjne

Portal przejął wydawca, który obecnie nadzoruje co na portalu się pojawia a co najważniejsze opłaca serwis i jego podmioty. W rezultacie czego stanowiska redakcji nadal pozostają bez zmian. Redaktorem naczelnym serwisu pozostaje – Mateusz, a forum jako administrator główny sprawuje – Kuba.

Obaj Panowie za swój wkład nie pobierają żadnego honorarium.

2. Serwer

Cała strona została przeniesiona na inny większy hosting. Wcześniej przychód z reklam nie był w stanie utrzymać nasz serwis. Musieliśmy ograniczać się do kilku zdjęć i kilku informacji tygodniowo.

3. Imprezy i patronaty medialne

Większość z imprez musieliśmy odwołać z braku możliwości uczestnictwa w nich. Niestety odpusciliśmy także imprezę międzynarodową Master Truck Show. W tym roku nas tam nie będzie. Mateusz, który jest na bieżąco z informacjami oraz jako dziennikarz PAP ma dostęp do informacji obiecał iż pomimo braku patronatu będzie starał się Was wszystkich informować co i jak.

Portal też odpuścił Zlot Busiarzy… Przenosimy go do Stalowej Woli już w sierpniu. Większość z Was która zapisała się na MT zaproszenia już ma i są one aktualne. Także właśnie ta grupa przygotuje dla nas fotorelacje.

Zmiany które nastąpiły były i są dla nas bardzo koniecznie potrzebne.  Cieszymy się,  że dazycie nas ogromnym zaufaniem. Ubiegły rok zakończyliśmy na ogromnym wzroście  170 000 tysięcy wizyt dziennie.

No więc miejmy nadzieję że teraz będzie już z górki…

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!

Komentarze do artykułu

Komentarze