Busiarze na weekendzie grali z Anglią

Polscy kierowcy busów z Rzeszowa, Krakowa, Torunia, Gdańska i Katowic rozegrali w minioną sobotę mecz na orliku przy Greig Acedemy w Londynie. Sponsorem była angielska spółka British Petroleum (BP), patronat medialny objął nasz portal busiarzy.com.pl.

Sześciu naszych chłopaków (Mateusz (24l), Adam (21l), Grzegorz (31l), Bartek (22l), Kamil(27l), Stanisław (35 l, bramkarz)), którzy na co dzień jeżdżą busami rozegrało mecz piłki nożnej na pełnowymiarowym boisku z drużyną Angielskich uczniów z Greing Acedemy. W meczu, który trwał 90 minut oraz dogrywce nie padły żadne bramki. O losach zadecydowały rzuty karne w których lepsza okazała się być drużyna zawodowo grająca z Anglii.

Na koniec gry – Tomash Soup uprawniony przez BP zorganizował prysznic, grilla, po piwku dla kierowców oraz zapewnił naszym chłopakom dalszy postój na firmie. Warto dodać, że nasi koledzy z towarem do tej firmy jechali tzw. „expresem z opłaconym jednym dniem pauzy” z Bari (IT), na miejscu byli w piątek po 22, gdzie ich rozładowano i zapewniono parking. Za sobotni postój cała szóstka miała zapłacony przez zleceniodawcę.

Dodam, że to nie pierwsze takie spotkanie i gra. Ponieważ w lipcu trójka naszych kierowców (Mateusz (24l), Mateusz(19l), Tomek(20l)) także rozegrała mecz w Anglii, wtedy także przegraliśmy w karnych – jednym golem. Oczywiście wszystkich chłopaków pozdrawiamy! Bardzo dziekujemy firmie British Petroleum za miłe przyjęcie

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!

Komentarze do artykułu

Komentarze