Dostawcze Mercedesy z tytułem Dobrej Marki 2016

2
Modele Mercedes-Benz Vans – Citan, Vito i Sprinter –  triumfują w najnowszej edycji konkursu „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma”. Tytuł „Dobrej Marki” otrzymują marki i produkty o niekwestionowanej pozycji rynkowej, wyróżniające się jakością oraz zaufaniem klientów.
Tytuły „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” są od 6 lat przyznawane najbardziej rozwojowym i rozpoznawalnym markom na polskim rynku. Godło „Dobra Marka” sygnalizuje, że dany produkt lub usługa skupia w sobie wszystkie kluczowe cechy świadczące o wysokiej jakości.
Wartość, aktywność i rozpoznawalność marek w poszczególnych kategoriach oceniane są na podstawie badań statystycznych przeprowadzonych przez redakcje „Forum Biznesu” i „Biznes Trendów”. Przedmiotem tych analiz jest m.in. pozycja rynkowa marek, produktów i usług, ich jakość oraz stopień zaufania klientów. Patronat nad programem sprawuje Instytut Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk.
Badania przeprowadzone są metodą sondaży telefonicznych (CATI), przeprowadzanych na grupie minimum 1000 osób, a także ankiet internetowych i wywiadów bezpośrednich. Co ważne, w pierwszej kolejności ankietowani przywołują konkretne marki z pamięci.
Dostawcze Mercedesy są regularnie doceniane w branżowych konkursach i plebiscytach. W ubiegłym roku Vito i Sprinter zostały w Niemczech uznane kurierskimi vanami roku, a Sprinter zdobył niedawno tytuł Auta Flotowego 2015 w Profesjonalnym Teście Flotowym SKFS. Aktualnie oferta Mercedes-Benz Vans obejmuje trzy modele – Citan, Vito i Sprinter – w szerokiej gamie wersji napędowych oraz nadwoziowych. Przykładowo, Vito można nabyć aż z trzema rodzajami napędu: na przednie, tylne lub wszystkie koła. W swoich klasach każdy z modeli wyróżnia się nie tylko typowym dla Mercedesa poziomem ergonomii, komfortu i bezpieczeństwa, ale też niskimi kosztami eksploatacji. Najoszczędniejsza odmiana Vito – 116 CDI z tylnym napędem – zużywa średnio 5,7 l/100 km.
DM_2016_logo_300_dpi
Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!

Komentarze do artykułu

Komentarze

2 Komentarze

Komentowanie jest wyłączone.