Dziękujemy za udział w Master Truck 2016

0001Jeszcze na chwilę wracamy do ostatniego weekendu lipca br. kiedy to reprezentacja naszej redakcji brała czynny udział w 12. Qualitium Master Truck Show.

Pamiętacie jak to było?! Nasze stanowisko odwiedzili przedstawiciele władz m. in. Fiata, Peugeot, Renault Polska, Dunlop Goodyear i ponad dwa tysiące uczestników międzynarodowego zlotu.

 

[youtube youtubeurl=”AIBghbaiNxo” ][/youtube]

 

Oczywiście było to możliwe dzięki zaangażowaniu wielu osób. Chcielibyśmy z tego miejsca podziękować tym wszystkim, którzy przez miesiąc przygotowywali nasze stoisko a w szczególności:

  • Firmie Impresja – Witold Zub z Medyki za udostępnienie auta wraz z agregatem prądotwórczym i paliwem.
  • Firmie Glexx GmbH za obklejenie auta wystawowego, za przekazane dwóch koszy oraz za fanty do promocji stoiska.
  • Firmie edostawcze.pl za delegację pracownika, za przygotowanie stoiska i materiałów promocyjnych naszego portalu. Wielkie dzięki, że jesteście z nami od samego początku!!!
  • Dziękujemy naszej byłej koleżance redakcyjnej Pani Jolancie Ratajczak za bardzo wielką pomoc i chęć współpracy przy tego typu wydarzeniu. Dziękujemy za udział,  promocję portalu i w/w firm. Wielkie dzięki Jola!!
  • Dziękujemy także naszemu pracownikowi redakcyjnemu i założycielowi busiarze.com.pl – Jakubowi Gibała za obsługę prasową podczas imprezy – za zdjęcia i filmy które ukazały się na naszym portalu. Kuba jedziemy za rok i bierzemy namiot – Ty wiesz!

Zobacz galerię zdjęć

  • Dziękujemy także Mateuszowi Urbaniak za obsługę przed imprezą, w jej trakcie i teraz – za ufundowanie wejściówek na teren zlotu, za obsługę prawną, pełnomocnictwo w/w firm znajdujących się na naszym stoisku oraz za pomocną dłoń i wypożyczenie auta.
  • Dziękujemy Pani Oli (Rzecznikowi Prasowemu) za wytypowanie stoiska wystawowego i zagwarantowanie ochrony przy stoisku.
  • Dziękujemy Panu Zych, który był oddelegowany wraz ze swoimi pracownikami do ochrony stoiska.  Dzięki Tadek! Obiecaliśmy i jesteś!

 

Logo_Master_Truck_Show_promo-1024x406

 

 

 

 

 

Oczywiście dzięki jeszcze raz Wam wszystkim za przybycie, za wspaniałą atmosferę i zabawę!

A tymczasem widzimy się już za rok w tym samym miejscu!

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!

Komentarze do artykułu

Komentarze

O Mateusz Urbaniak 201 artykułów
Redaktor portalu.