Fiat Talento – nowy Fiat już wkrótce na rynku

160324_Fiat-Professional_Nuovo-Talento_01

Fiat ostatnio chętnie wraca do historycznych nazw swoich samochodów. Jakiś czas temu ponownie wprowadzono na rynek Fiata Tipo, teraz natomiast wraca Fiat Talento, czyli następca Fiata Scudo. Auto będzie produkowane we Francji razem ze swoimi odpowiednikami – Renault Traficiem, Oplem Vivaro i Nissanem NV300.

Marka Fiat Professional wprowadza na rynek nowy model Talento, który dzięki swoim dużym możliwościom ładunkowym, jest idealnym narzędziem w pracy na miejskich i pozamiejskich trasach. Samochód ten wyróżnia się wszechstronnością i możliwością dostosowania do różnych wymagań klientów, ale także swoją nazwą – Talento, która to, zgodnie z tradycją marki Fiat Professional, nawiązuje zarówno do ładowności modelu, jak i do historycznej jednostki miary wagi i pieniądza. Nazwa ma mocne, symboliczne przesłanie, które akcentuje to, co auto „potrafi zrobić”, jego możliwości, jego „talent”.

Jeśli chodzi o stylistykę samochodu, nowy Talento wyróżnia się kompaktowym i bardzo proporcjonalnym wyglądem. Wysunięta do przodu przednia szyba dobrze współgra z krótką maską pojazdu, dzięki czemu uzyskujemy okazały i dynamiczny przód. Stylistyka opiera się na prostych i czystych poziomych liniach, zgodnie z nowymi wytycznymi modeli Fiata Professional, które podkreślają dużą szerokość samochodu, a co za tym idzie, jego ładowność, dobrze uwypukloną przez kubiczny kształt przedziału ładunkowego, a także dynamikę i poczucie stabilności. Nowy model wyposażony jest w niezawodne, mocne i ekonomiczne silniki: jednostki diesel z pojedynczą i podwójną turbiną o mocy do 145 KM.
Gama nowego Talento wypełnia lukę pomiędzy gamą Dobló Cargo a Ducato, oferując nowe pojemności i długości przedziału ładunkowego tak, aby w pełni zaspokoić wszystkie potrzeby związane z transportem.

 

 

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!

Komentarze do artykułu

Komentarze