GO! Express & Logistics oferuje nowe usługi

Od stycznia, do specjalnie organizowanych odbiorów i terminowych dostaw, transportu próbek biologicznych oraz w suchym lodzie dołączą 3 dodatkowe usługi: GO! Cło, GO! Termin, a także GO! Weekend.

Usługi te z pewnością usprawnią i przyspieszą transport przesyłek. Ponadto, tak poszerzony serwis pozwala klientom na zaoszczędzenie czasu, który jest jakże cennym dobrem w dzisiejszych czasach. Usługa GO! Cło pozwala na sprawne i bezproblemowe przetransportowanie przesyłki, która podlega odprawie celnej. Jedyną formalnością ze strony klienta jest wypełnienie pełnomocnictwa na czas nieokreślony, a wtedy GO! Express & Logistics będzie reprezentowała klienta przed urzędem celnym.

Dla osób wyznających maksymę: „Czas to wszystko” firma GO! przygotowała usługę GO! Termin, która pozwala na precyzyjne określenie czasu odbioru i doręczenie przesyłki do miejsca destynacji. Z myślą o osobach, które chciałyby, aby kurier odebrał od nich przesyłkę w weekend albo dostarczył ją do miejsca przeznaczenie w dniu wolnym albo święto, powstała usługa GO! Weekend.

Więcej: www.goexpress.pl

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!

Komentarze do artykułu

Komentarze