Green-Line z Konina wychodzi na rynek międzynarodowy

Konińska spółka Green-Line, której auta do tej pory mogliśmy spotkać tylko w kraju poinformowała, że swoje usługi w zakresie transportu drogowego świadczy także w Europie.

Ostatnio zamówione auta o których pisaliśmy na łamach naszego FanPage przez krajowego potentata w przewozie transportu drobnicowego już nie tylko zobaczyć można w kraju.

Flota blisko siedemdziesięciu Renault Master co miesiąc powiększa się o kolejne dwie – trzy sztuki. Kierowcy na terenie firmy mają do dyspozycji warsztat samochodowy w którym raz w miesiącu dokonują przeglądu. Kierowcy krajowi zarabiają od 3 000 do 3 500 zł miesięcznie w w/w firmie. W większości przypadków po miesiącu użytkowania auta od poniedziałku do piątku trafia ono pod dom kierowcy.

Jak widać także tu na kraju transport się opłaca dla niegdyś jeżdżącego samego szefa Green-Line.

Warto przy okazji powiedzieć, że Green-Line to jedyny od początku 2017 roku z flotą ponad 40 aut co daje mu miano potentata a w który zatrudnia kierowców w 5 dniowym trybie pracy i płaci terminowo wynagrodzenia dla kierowców. Tym samym obecnie relokacja kierowców jest zerowa a na jedno wolne miejsce aby dostać się do pracy trzeba mieć tzw „plecy”.

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!

Komentarze do artykułu

Komentarze

O Mateusz Urbaniak 201 artykułów
Redaktor portalu.