Konkurs na Dzień Ojca.

To będzie taka nasza mała tradycja. Konkurs dla Busiarzy „z okazji”. Tym razem zbliża się Dzień Ojca więc konkurs z nagrodą dla Tatów, tych obecnych i tych przyszłych. Zapytanie specjalnie dla facetów i nagroda też :-).

Pytanie proste i dotyczy zdjęcia poniżej. Wyjątkowo nie pytamy o imiona dziewczyn ze zdjęcia choć może niektórzy znają ;-). Pytamy kto jest producentem samochodu widocznego na zdjęciu? Dla ułatwienia dodamy, że konkurs jak najbardziej jest związany z busiarzami. Kto zgadnie lub wie ten zrozumie.

konkurs busiarze                                                                                        Co to za samochód?

A nagroda. To co chłopcy lubią najbardziej. BMW M3…. oczywiście zdalnie sterowany i naprawdę fajny. Nagroda ufundowana tym razem przez net4car – firmę zajmującą się finansowaniem i oferująca min. Leasing 100 %. Dla zainteresowanych więcej TUTAJ LEASING 100%BMW konkurs dzień ojca

Nagroda w naszym konkursie

Odpowiedzi prosimy wysyłać poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie. Czekamy na nie wyjątkowo nie do Dnia Ojca, który przypominamy będzie 23.06.2015 (już w najbliższy wtorek). Czekamy na odpowiedzi do końca m-ca. Losowanie 1.07.2015 – nagrodę wyślemy oczywiście busem tj. kurierem.

UWAGA z 25.06.15: Prosimy odpowiedzi przekazywać nam przekazywać poprzez formularz KONTAKT na stronie. Przecież jeśli dodacie KOMENTARZ do tekstu z odpowiedzią to od razu wszyscy będą znali odpowiedź. No chyba, że jest to zła odpowiedź – patrz poniższy komentarz od Remigiusza. To nie jest Crafter…

 

Konkurs sponsorowany przez net4car Sp.K.

logo

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!

Komentarze do artykułu

Komentarze

3 Komentarze

Komentowanie jest wyłączone.