Mini maskotka i hasło na bluzę

maskotka busiarze

Jakiś czas temu pytaliśmy was na FB jakie sympatyczne lub niesympatyczne zwierzątko kojarzy się z Busiarzami. Odpowiedzi było wiele. Proponowaliście min. struś pędziwiatr, sowa, kurczak, ale chyba najczęściej pojawiało się hasło NIETOPERZ.  Zgadzamy się z tym, że to zwierzątko sympatyczne, miłe w dotyku, technicznie wyposażone no i lata w nocy… jak po prostu Busiarz :-).

Czyli bez ankiety, bez dyskusji, jednogłośnie wybraliśmy Nietoperza na maskotkę Busiarze.com.pl i mamy nadzieję, że Wam się to też spodoba. Szukam ciągle jakiegoś fajnego Nietoperza. Byliśmy już w Międzyrzeckim Rejonie Umocnień jak i w piwnicy Janusza, ale żaden nie przypadł nam w 100% do gustu. Może dlatego, że jakieś takie zaspane? Dlatego na początek skołowaliśmy tylko kilka małych… chyba młodych ;-). Po prostu takie jak poniżej na zdjęciu.

Mamy przy okazji do Was prośbę. Przygotowujemy bluzy z naszym logo… a że logo malutkie chcielibyśmy na bluzie umieścić hasło? napis? coś co po prostu kojarzy się z Busiarzami, Busami. Wrzucajcie propozycje jako komentarze do poniższego artykułu. Dla autora propozycji, która znajdzie się na bluzie – ekskluzywna bluza Busiarzy w prezencie.

maskotka busiarzeUwaga: Jako, że nie handlujemy „żywym” towarem a w dodatku „młodym” Nietoperzyka nie da się kupić. Jednak by nie trzymać całego stadka tylko dla siebie będą się one pojawiać jako gratisy w niektórych naszych aukcjach busiarzy na allegro. Będą to też dodatki do nagród w naszych konkursach … jak np. w tym na hasło na  bluzę.

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!

Komentarze do artykułu

Komentarze

2 Komentarze

  1. To nie moje. Jest na fejsie, ale mi się podoba więc podrzucam tutaj „Nocą lecę, jadę dniem, a o spaniu tylko śnię”. Pasuje do nietoperzy

Komentowanie jest wyłączone.