Monster Truck Show 2016

monster-truck-653148_960_720
Zdjęcie zaczerpnięto z pixabay.com

Już za miesiąc ogromne i głośne Monster Trucki powracają do Polski. Show zobaczymy w trzech miastach – w Krakowie, w Łodzi i Gdańsku. Ergo Arena wypełni się rykiem silników o ogromnej mocy, zapachem spalonego paliwa i motoryzacyjnymi akrobacjami w powietrzu. Kto się wybiera?
Przed Monster Truck Show organizatorzy zapraszają także na poprzedzające Pit Party, gdzie będziemy mogli poznać kierowców i zrobić sobie zdjęcie przy 1,5-metrowych oponach. Każdy, kto zakupi bilet VIP będzie miał okazję podziwiać z bliska kultowe ciężarówki w parku maszyn.

Pokazy te należą do ryzykownych, wywrotki i kraksy zdarzają się dość często – dlatego każde auto musi być wyposażone, na wzór samochodów wyścigowych, w klatkę bezpieczeństwa chroniącą kabinę przed zmiażdżeniem. Natomiast napędzane metanolem silniki tych potężnych pojazdów, osiągające do 1,5 tysiąca koni mechanicznych mocy, umożliwiają kierowcom wykonywanie widowiskowych akrobacji, które gwarantują niesamowite wrażenia i ekstremalne emocje dla publiczności! Zawody monster trucków są w Stanach Zjednoczonych nazywane „wrestlingiem sportów motorowych”, co świadczy o ich ogromnej i niesłabnącej już od 3 dekad popularności. Mimo, że w Europie zagościły zdecydowanie później, publiczność Starego Kontynentu zdążyła już je pokochać! Koniecznie zobacz najbardziej ekscytujące wydarzenie roku! Nie możesz tego przegapić!

9 kwietnia 2016 r. – Kraków, TAURON Arena Kraków

12 kwietnia 2016 r. – Łódź, Atlas Arena

16 kwietnia 2016 r. – Gdańsk/Sopot, ERGO ARENA

Nasza redakcja będzie gościła w Tauronie, także dajcie znać kto jedzie z nami

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!

Komentarze do artykułu

Komentarze