Na Esso nie zatankujesz

Shell zrezygnował z usług na rzecz stacji paliw Esso.

Stacje Esso zatem nie obsługują już kart flotowych Euro Shell. Użytkownicy kart paliwowych Shella zmagają się z wyszukaniem możliwych do zatankowania stacji. Najgorsza sytuacja jest we Włoszech gdzie obecnie karty Euro Shell obsługuje tylko Q8 i kilkanaście stacji Shell na całe Państwo.

Shell może przez to posunięcie stracić kilkaset klientów biznesowych. W Polsce natomiast oprócz Shella zatankujemy na wybranych stacjach Lotos.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!

Komentarze do artykułu

Komentarze

O Mateusz Urbaniak 201 artykułów
Redaktor portalu.

4 Komentarze

  • Panie …. z całym szacunkiem proszę zapoznać się z informacjami na stronie esso.com. Od miesiąca są tam podane informacje, iż nie zatankujemy na wybranych stacjach kartą euroshell.

   W związku z tym załączam Panu mapę ZOBACZ MAPĘ (znajdzie ją Pan także na stronie internetowej), która mówi jasno, iż NIE zatankujemy we Włoszech oraz tam, gdzie kolor czerwony. W kolorach czerwono żółtych możemy tankować na esso i shellu. Na kolorach niebiesko żółtych tylko na stacjach shell.

   W dodatku nasz kolega redakcyjny, który jest kierowcą dzisiaj sprawdził ww. stacje na terenie Włoch. Podczas pisania materiału byliśmy w kontakcie z rzecznikiem prasowym firmy Shell Polska.

   PS: Nasz portal nie zajmuje się Państwami Trzeciego Świata a Państwami Europy.

Komentowanie jest wyłączone.