Nie czekaj na Święta. Zrób sobie prezent już dziś.

Jak i Wy mamy nadzieję na Święta spokojne i wesołe. Oczywiście najlepiej w rodzinnym gronie i z jak największą ilością prezentów. Jeśli obawiacie się (lub nie ;-)), że znów będą pod choinką skarpetki i krawat proponujemy sprawcie sobie, swoim kolegom, a może właśnie żonie czy dziewczynie, by o Was pamiętała gdy jesteście w trasie prezent Busiarza.

Na allegro można już kupić nasz kalendarz na 2017 rok ze zdjęciami, które wygrały konkurs fotograficzny. Są też specjalnie na zimę czapki ciepłe, a za chwilę (od jutra) trochę lżejsze. To dla tych co mniej marzną, lub rozładunki mają tylko na południu :-).

Szczególnie polecamy zestaw: Czapka+Kalendarz. Dzięki takiemu zakupowi 10 zł zostaje w kieszeni, a i przesyłka dzieląc na 2 gadżety wychodzi taniej. Co ważne można się zgadać z kuplami i w jednej przesyłce zmieścić, aż 3 zestawy lub np. tylko 30 czapek :-).

Na aukcji zdarzają się zakupy i po 6 szt. Ciekawi jesteśmy czy to jakiś Busiarz chce obdarować całą rodzinę, czy kumpli? A może to szef kupił da wszystkich swoich kierowców? Popieramy taką dbałość o załogę.

Zapraszamy do na Allegro – linki do aukcji poniżej. Zerkajcie tam czasami bo będę się pojawiać nowe rzeczy z naszym logo, a przydatne każdemu Busiarzowi.

Przy okazji dziękujemy za udział w aukcjach charytatywnych. Zebraliśmy 230 zł za kalendarze Busiarzy + 100 zł z aukcji wspólnej z 40ton.net. Wszytko poszło na Szlachetną Paczkę. Więcej szczegółów niebawem. Będą też specjalne aukcje związane z Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Poinformujemy Was co i jak.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!

Komentarze do artykułu

Komentarze