Nissan wprowadza w całej Europie 5-letnią gwarancję na lekkie samochody użytkowe

136487_1_5

Nissan wprowadził atrakcyjną innowację udzielając gwarancji producenta na 5 lat lub 160 000 km na wszystkie samochody ciężarowe i dostawcze z silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi.

Ponz Pandikuthira, dyrektor działu lekkich samochodów użytkowych w Nissan Europe, powiedział: „Nissan ma długie tradycje w segmencie LCV, a naszym zamiarem jest zwiększanie obecności na tym rynku w całej Europie. Zaspakajanie potrzeb i przewyższanie oczekiwań naszych klientów traktujemy priorytetowo. Innowacyjna pięcioletnia gwarancja producenta została opracowana po przeprowadzeniu szczegółowych badań wśród klientów w segmencie LCV służących rozpoznaniu najwyżej cenionych przez nich elementów takiej oferty. Wprowadzenie najkorzystniejszej na rynku LCV gwarancji jest potwierdzeniem przekonania firmy Nissan o jakości produkowanych przez nią pojazdów i sposobem na zapewnienie poczucia spokoju, które chcemy oferować klientom w całej Europie„.

 Wydłużony okres gwarancji producenta obejmuje szeroki zakres podzespołów i elementów nadwozia i podwozia (od zespołu napędowego i akumulatora po powłokę lakierniczą). Pięcioletnia gwarancja obejmuje także oryginalne akcesoria Nissana. W teorii brzmi to dobrze, ale większość producentów samochodów dostawczych oferuje obecnie gwarancję na 2 lata, ale za to bez limitu kilometrów. Oferta Nissana jest wieć zatem skierowana do raczej do nabywców, którzy nie robią zbyt dużych przebiegów. Te 5 lat lub 160 000 km to dobra oferta w przypadku samochodów osobowych, ale nie dostawczych.

Nissan posiada dosyć szeroką ofertę lekkich samochodów użytkowych w Europie. Obejmuje ona między innymi popularną i zupełnie nową generację NP300 Navara, vany NV200, NV300, NV400 oraz modele ciężarowe NT400 Cabstar oraz NT500.

 

Źródło zdjęcia: Nissan

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!

Komentarze do artykułu

Komentarze