Odwołane spotkanie w Rzeszowie!

W związku z podwyższeniem kosztów wynajmu pomieszczeń a także braku miejsc hotelowych w miejscowych hotelach II spotkanie kierowców aut dostawczych, które miało odbyć się w Rzeszowie zostało odwołane.

Od wtorku tj. 25 listopada br. trwały ostatnie już przygotowania i finalizacja umów. Wszystkie umowy z firmami zachowały swój pierwotny kształt do 15 grudnia br. W poniedziałek firma , która wynajmowała nam sale wykładowe oraz udostępniała miejsca parkingowe podniosła swoje koszty samego najmu z 11 368 zł na 19 895,76 zł. Nasi sponsorzy wycofali się zatem z umów i spotkanie zostało odwołane.

Dla osób z akredytacjami i z potwierdzonymi miejscami hotelowymi

Możemy także poinformować, iż wszelkie rezerwacje, które dokonywaliście Państwo przez nas lub koleżanki z stowarzyszenia zostały zwrócone. Większość z Was zapewne ma już środki na swoich kontach, ponieważ zanim informacja pojawiła się na Państwa skrzynkach – przez całą noc pracowaliśmy aby wszystko z naszej strony było załatwione.

Także trzy zagraniczne autokary z Słowacji, Węgier i Czech – został ich koszt, pokryty. Kierowca oraz rezerwacja ze środków stowarzyszenia zostały opłacone.

Za wszelkie niedogodności przepraszamy. Przypominamy, że cały czas jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!

Komentarze do artykułu

Komentarze