Paliwo jeszcze taniej

Chwilę temu pisaliśmy o obniżkach cen ropy na światowych rynkach. Stąd powolne, ale już zauważalne obniżki ceny ON na stacjach. Cobyście powiedzieli na dodatkowe 10-15 groszy taniej na litrze?

Otóż PKN Orlen poinformował niedawno, że każdy kto będzie miał w „portfelu” min 50 akcji Orlenu będzie tankował ze zniżką 10 gr na paliwach EFFECTA,  15 gr taniej za Vervę i 10% rabatu na wszelkie zakupy poza paliwowe. Fajnie. Biorąć pod uwagę, że akcja Orlenu kosztuje około 100 zł, inwestując 5 tys. mamy możliwość zaoszczędzenia zauważalnej kasy na paliwie i Hot-dogach ;-).

Zgodnie z deklaracją Orlenu akcja ma być długofalową promocją i zachęcać do inwestowania. No cóż. Kto bogatemu zabroni mieć jeszcze więcej ;-). Jakby Was to zainteresowało po szczegóły zapraszamy na stronę OrlenwPortfelu.

Nas przy okazji zainteresowała inna aktualna promocja na Orlenach. Otóż tankując jednorazowo 200 litrów dostajemy kartę upominkową o wartości 20 zł. Fajne… no nie. Bo albo musimy podjechać dwoma busami (125 litrów to max i to tylko w Dukaciakach czy Boxerach), albo po prostu przesiąśćsię na „Tir’a”. Dlaczego nie ma karty za 10 zł za 100 litrów? No właśnie. Wysłaliśmy maila w tej sprawie do Orlenu. Ciekawe co odpiszą ;-).

Na razie, szczególnie przed Świętami, życzymy paliwa jeszcze tańszego 😉

Redakcja.

Zdjęcia: PKN Orlen, Bankier.pl

 

 

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!

Komentarze do artykułu

Komentarze