[POMOC] Prosimy o pomoc w Szlachetnej Paczce dla kierowcy i jego rodziny

Busiarze.com.pl rozpoczął w ubiegłym tygodniu współpracę przy Szlachetnej Paczce na Podkarpaciu. Czekaliśmy na rodzinę, wybieraliśmy i mamy… a teraz prosimy także Was o pomoc i wsparcie!

W naszej rodzinie potrzeb jest bardzo niewiele. Były kierowca nie otrzymał zapłaty za pracę, firma ogłosiła upadłość.

Pani Julia (43 l.) i pan Paweł (47 l.) wychowują dwójkę dzieci: Katarzynę (20 l.) oraz Jakuba (10 l.). Wraz z nimi mieszka mama Pani Juli, pani Bogumiła (70 l.). Pan Paweł pracował jako kierowca busa. Gdy miał stały dochód rodzina nie miała problemów finansowych. Jednak wszystko zaczęło się psuć po rozwiązaniu firmy, w której pracował pan Paweł. Kolejnym ciosem dla rodziny był ciężki poród i komplikacje, które pogorszyły stan zdrowia pani Julii. Jej życie było zagrożone, jednak zdecydowała się urodzić Kubę, który jest obecnie jej ogromną pociechą w trudniejszych dniach. Aktualnie pan Paweł jest zapisany w biurze zatrudnień i gdy tylko otrzyma telefon w sprawie oferty pracy, jest gotów od razu ją podjąć. W trakcie poszukiwań stałego dochodu w okresie wiosenno-letnim, pan Paweł pracuje dorywczo, wykonując różne czynności – pomaga sąsiadom podczas remontów, rąbie drewno czy kosi trawę. Po odliczeniu kosztów utrzymania mieszkania, na jedną osobę w rodzinie przypada 485 zł w miesiącu. Rodzina, mimo trudnej sytuacji finansowej oraz niełatwym warunków mieszkalnych, jest dla siebie wzajemnym wsparciem. Kasia – córka pani Julii i pana Pawła – studiuje oraz pracuje w sklepie jako stażystka, przez co odciąża rodziców w swoim utrzymaniu. Kuba natomiast uwielbia grać w piłę nożną. Jest bardzo ruchliwym i radosnych chłopcem. Rodzina
najbardziej potrzebuje węgla na zimę – nie odłożyli jeszcze wystarczającej kwoty, aby go kupić, a robi się coraz chłodniej. Dodatkowo Pani Julia z panem Pawłem nieśmiało wspomnieli o żywności i obuwiu.

Dziś chcielibyśmy się zwrócić do ludzi dobrej woli – szczególnie do firm i instytucji ale także do osób prywatnych o wsparcie finansowe w każdej postaci ale także wsparcie w przetworach z długim terminem ważności.

Pan Paweł od stycznia 2017 roku wyjedzie także w trasę pod firmą która współpracuje z GoodFerry z Rzeszowa.

 Jednakże do końca roku rodzina ma niecałe 500 zł a gdzie rachunki i jedzenie.

Dlatego wspólnie postanowiliśmy pomóc naszemu koledze i tak:

Materiały żywieniowe z długim terminem ważności możecie Państwo wysyłać na adres:

Redakcja Busiarze.com.pl,

Wola Dalsza 186,

37-100 Łańcut,

woj podkarpackie.

z dopiskiem „Szlachetna Paczka” do 7 grudnia br.

Prosimy o dołączenie także swoich danych aby umieścić w specjalnej liście dla rodziny ale także by dotarły do Was podziękowania.

Możecie także Państwo wesprzeć akcję finansowo. I tak:

Mattrans

Wola Dalsza 186,

37-100 Łańcut

54 8642 1142 2014 2409 7633 0001                                               tytuł: „Szlachetna Paczka pomagam”.

Każdy przelew na konto bankowe oraz każda paczka zostanie odnotowana i podaniu do publicznej wiadomości zarówno na Fanpage’u jak i stronie internetowej busiarze.com.pl.

Prosimy także o informację kto zrobił przelew byśmy mogli wpisać Was do listu i przesłać podziękowania za wsparcie.

Rodzina potrzebuje także materiałów budowlanych takich jak emulsja, szpachla, wałki – prosimy o najmniejszy datek.

Z poważaniem 

Redakcja www.busiarze.com.pl w składzie 

Mateusz Urbaniak, Jakub Gibała 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!

Komentarze do artykułu

Komentarze

O Mateusz Urbaniak 201 artykułów
Redaktor portalu.