Prezent na Walentyki dla Pani Busiarza

Choć może faktycznie to jacyś amerykańscy marketingowcy wymyślili Walentynki, to nam się to święto podoba. Choć pewnie wielu Busiarzy chciałoby w tym dniu być obok swojej dziewczyny to raczej mało komu wypadnie właśnie ten tydzień na pause w domu że swoją ukochaną.

Dlatego chcemy Wam nie tylko przypomnieć, że może warto wysłać choć kartkę by doszła w Walentynki. To już za 9 dni – dlatego chcemy też zaproponować mini konkurs, w którym do wygrania będzie piękny bukiet wysłany do czyjejś wybranki 14 lutego.

Co trzeba zrobić by to właśnie Twoja dziewczyna dostała te kwiaty? Po prostu opisz nam w krótkim tekście jak się poznaliście i wyślij na adres: konkurs@busiarze.com.pl. Wybierzemy w redakcji najfajniejszy opis. Opublikujemy tekst na portalu, a dziewczyna dostanie od Ciebie, przy naszym małym udziale kwiaty :-).

Czekamy na teksty do 12.02.2017r.

–Edit– Mateusz Urbaniak —————————————————————————————–

Zapomnieliśmy, że za kierownicą małego busa siedzą też Panie. No więc od Pani dla Pana mamy dwa bilety do Multikina na terenie całego kraju. Zatem zabieram się do czytania Waszych historii…

kwiaty fiat ducato

zdjęcie: moscowflowerdelivery.com

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!

Komentarze do artykułu

Komentarze

1 Komentarz

Komentowanie jest wyłączone.