QUALITIUM MASTER TRUCK

Logo QMT2016_kwadrat_pngMiło jest nam poinformować, że Międzynarodowy Zlot Ciężarowych Pojazdów Tuningowanych ma nowego sponsora tytularnego. Tym samym impreza przyjęła oficjalną nazwę Qualitium Master Truck. Znamienitym sponsorem został producent olejów silnikowych Qualitium, które wejdą na rynek już w lipcu bieżącego roku, a Qualitium Master Truck będzie okazją do wielkiego launchu nowych produktów. Linia olejów Qualitium powstała z myślą o pojazdach osobowych, dostawczych, ciężarowych, rolniczych, maszynach budowlanych i autobusach, tak więc każdy użytkownik znajdzie w niej produkt dla siebie. Marka Qualitium to również możliwość rozwoju dla polskiej kultury i sportu, bowiem producent wspiera wiele ciekawych inicjatyw społeczno – kulturowych, takich jak I Bal Transportowca czy sportowca Macieja Pospieszyńskiego – dwukrotnego Mistrza Świata w akrobacji szybowcowej, który być może wystąpi na tegorocznym zlocie Qualitium Master Truck.

 

Wyczekiwana od blisko roku Impreza, nosząca w tym roku nazwę Qualitium Master Truck odbędzie się w 4. weekend lipca, 22-24 lipca 2016 r. na terenie Autodromu DELTA oraz lotniska Aeroklubu Opolskiego w Polskiej Nowej Wsi k/ Opola. Szykuje się tam prawdziwe widowisko.

Oprócz obecności gwiazdorsko pięknych, jednak znanych już uczestnikom imprezy trucków, na zlocie zobaczyć będzie można całkowite premiery pojazdów, które szykowane są w całej Polsce niejednokrotnie pod osłoną mgiełki tajemniczości, sprawiającej, że emocje rosną jeszcze bardziej. Nie zabraknie też uczestników z krajów sąsiednich, a nawet dalszych państw, których przedstawiciele już zapowiedzieli swój udział w zlocie. Całkiem nowi i znani już goście właśnie na Qualitium Master Truck przybędą powalczyć o uznanie składu sędziowskiego i publiczności.

 

To oczywiście nie wszystko, bo wielkim newsem są towarzyszące Imprezie Mistrzostwa Świata Unimoto Drag Racing, czyli Wyścigi Szatańskich Rydwanów. Ta nieznana i nieprawdopodobnie widowiskowa dyscyplina sportu rodem z USA już niebawem udowodni gościom, że dotychczasowe pokazy stuntingowe były dla Organizatorów jedynie rozgrzewką! Szatańskie maszyny będzie można podziwiać przez cały piątek podczas jazd próbnych oraz w rozległym parku maszynowym, w którym będą szykowane do zawodów, a w sobotę odbędą się regularne mistrzostwa, które wyłonią najlepszych jeźdźców w swoich kategoriach.

 

Qualitium Master Truck to także jak zwykle potężna dawka muzyki, świetnych nietuzinkowych pojazdów – zarówno ciężarowych jak i osobowych, dostawczych, specjalnych i oldtimerów oraz wielu innych zdobyczy motoryzacji, konkursy sprawnościowe z nagrodami, pokazy i premiery. Naturalną rzeczą jest obecność firm okołobranżowych, które tworzą Targi Master Truck, a wisienką na torcie – pokazy zdalnie sterowanych miniatur prawdziwych ciężarówek. Z uwagi na obecność ogromnej rzeszy przewoźników i ludzi zawodowo związanych z branżą TSL, w piątek zorganizowana będzie konferencja podczas której będzie można zaczerpnąć najświeższych informacji i fachowej wiedzy z zakresu obowiązujących przepisów transportowych oraz interpretacji rozporządzeń obowiązujących w innych krajach. Tak więc po zaczerpnięciu łyka wiedzy – będzie można ruszyć w wir niekończącej się rozrywki, zwieńczonej przepięknym pokazem świetlnym, który, jak mają nadzieję organizatorzy, zostanie powtórzony zarówno w piątek jak i w sobotę, a jeśli ktomuś będzie jeszcze mało to może i w niedzielny wieczór załapie się na jedyny w swoim rodzaju pokaz, podczas którego na scenie wystąpi lubiany przez wszystkich i wyczekiwany Sławomir.

 

A tak było rok temu…

 

 

Serdecznie zapraszamy. Więcej info na www.mastertruck.pl

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!

Komentarze do artykułu

Komentarze