Relacja z Qualitium Master Truck [ZDJĘCIA]

728X90_MT2016_baner

W dniach od 22 do 24 lipca w Polskiej Nowej Wsi k/ Opola odbył się 12 już zlot tuningowanych ciężarówek z całej Europy. Na tegorocznym  Qualitium Master Truck oprócz kilkuset najpiękniejszych ciężarówek z całej Europy można było podziwiać także unikalne oldtimery, pojazdy specjalne jak również kultowe motocykle.

Największe zainteresowanie wzbudziły jednak tuningowane pojazdy ciężarowe z Polski, Czech, Dani, Finlandii, Szwecji czy Norwegii.  Jak co roku nie zabrakło dobrzej znanej „Czarnej Perły”  a także nowości. Jedną z nich była ciężarówka „Bunga Bunga” z motywami kobiecymi z lat 40-tych i 50-tych XX wieku. Tradycyjnie kilka ciężarówek marki DAF prezentowała firma Tom-Tech z Gdańska.

Na odwiedzających zlot czekały – poza możliwością oglądania tuningowanych ciężarówek – także: koncerty, wystawy, konkursy, wesołe miasteczko, możliwość jazdy transporterami opancerzonymi, loty szybowcowe.

Nie zabrakło również busów. Na zlocie można było po raz kolejny podziwiać Peugeota Boxera z firmy Eltech z Płocka, którego opisywaliśmy TUTAJ, flotę z firmy Dara Transport oraz Mercedes-Benz Sprinter 324 V6 z firmy Cyna Transport.

Portal Busiarze.com.pl w tym roku po raz pierwszy miał swoje stoisko, które według statystyk organizatorów odwiedziło ponad 10 tysięcy osób.

 

GALERIA ZDJĘĆ: 

 

Specjalne podziękowania dla firmy edostawcze.pl za pomoc i dostarczenie materiałów reklamowych.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!

Komentarze do artykułu

Komentarze