Utrudnienia na A4 dnia 24 listopada

GDDKiA z Opolskiego oddziału informuje, że 24 listopada 2016 roku (czwartek) od 8:00 pomiędzy węzłami Opole Zachód a Opole Południe nastąpi spore utrudnienie ruchu związane z montażem bramownicy ze znakami zmiennej treści. Teraźniejsza bramownica została uszkodzona podczas wypadku z ciężarówką.

Na odcinku 100 metrów zostaną wyłączone oba pasy ruchu na obu jezdniach. Ruch będzie przebiegał jedynie na pasach awaryjnych. Od godziny 8:00 do 12:00 planowane jest stawianie słupów bramownicy oraz montaż znaków o zmiennej treści. Po 12:00 ruch zostanie wstrzymany całkowicie na obu jezdniach. Szacowany czas to około 30 minut. Będzie wtedy montowany rygiel bramownicy. Planowane prace wykończeniowe będą trwały do godziny 16:00. Prowadzone będą przy wyłączonych pasach i ruchu możliwym tylko na pasach awaryjnych.

Możliwe trasy alternatywne na czas utrudnień to drogi 45 i 46 przebiegające przez Opole. Gdy jednak będziecie chcieli skorzystać z autostrady A4, prosimy o ostrożność, cierpliwość i wyrozumiałość w stosunku do prowadzonych prac. Pod numerem drogowej infolinii 19 111 można zaczerpnąć informacji na temat aktualnych warunków drogowych.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!

Komentarze do artykułu

Komentarze