WOŚP aukcje z naszej branży.

Nasz aukcja już żyje… tzn licytujecie i na tą chwile (piątek, 13-go, godz. 13) mamy 51 złoty i to przy 3 osobach licytujących. Włączajcie się bo cel szczytny – Nasza aukcja.

Postanowiliśmy sprawdzić co tam jeszcze można wylicytować „z naszej branży”.  Można wylicytować coś naprawdę ciekawego, a przy okazji mamy świadomość, że nasz zakup wspomoże finansowo dzieciaki i osoby starsze.

Najbliższa nam to aukcja „bus”…  W cudzysłowie bo to być licytacja 28-letniego Żuka pochodzącego z Ochotniczej Straży Pożarnej Kupientyn z przebiegiem 59 tysięcy kilometrów,który ugasił na pewno nie jeden pożar :-). Po europie raczej nie pojeździ bo 10 EP nie zabierze, ale jako reklama przed bazą firmy.. czemu nie.

ŻUK DLA WOŚP

żuk wośp

Kolejna ciekawostką  jest Ambulans na bazie Poloneza Caro, który służył do przewożenia pracowników w razie wypadków. Z racji, że takowe zdarzały się rzadko auto utrzymane jest w perfekcyjnym stanie, ponieważ było garażowane. Jego przebieg to jedyne 11 tysięcy kilometrów – POLONEZ CARO
polonez caro wośp

Jednak, gdy mamy nieco okrojony budżet, a nadal chcemy przejechać się żuczkiem lub innym ciekawym dostawczakiem mamy jeszcze aukcje z imprezą na pokładzie żuka oraz kampera Volkswagena T3 Westfalia, który jest już rodzynkiem na naszych drogach.

 

Dla nas, na tą chwilę przebojem jest jednak aukcja o wiele mówiącym tytule „Trasa tirem ze świrem”. W nazwie jest wszytko. Allegrowicz Kfilter ma już 11 ofert na podróż, która dla wielu jest codzienna harówą, a dla innych po prostu wycieczką. Poniżej fragment opisu aukcji bo warto zauważyć poczucie humoru Tirowca :-). Jeszcze ciekawszy jest opis jego aukcji Forda Mondeo. Polecamy sprawdzić.

TRASA TIREM ZE ŚWIREM

” Ze swojej strony mogę zapewnić dobrą atmosferę i poczucie humoru na przyzwoitym poziomie. Nie będę się tutaj rozpisywał o transporcie który jest głupi, a po drugie źle się czuję po nocy Sylwestrowej.”

trasa tirem ze świrem WOSP

Może jakiś Busiarz z dwuosobowym Twincabem  zrobi konkurencję Kfilterowi ;-)?

Namierzyliście jakieś ciekawe aukcje WOŚP? Wrzucajcie w komentarzach i nie zapomnijcie o naszej.

 

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!

Komentarze do artykułu

Komentarze

Komentowanie jest wyłączone.