Życzenia Noworoczne + obiecany konkurs.

No i mamy ostatni dzień roku. Ostatni nie brzmi pozytywnie. To inaczej mamy Sylwestra, Wigilię Nowego Roku, czyli dzień, w którym wszyscy chcą się dobrze bawić.

… i właśnie szampańskiej zabawy, hucznych fajerwerków, tańców do rana, a przede wszystkim Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku. Prostych dróg, sprawnych załadunków, terminowych rozliczeń, bezawaryjnych silników, nieczęstych kontroli i tylu wyjazdów co powrotów życzy Wam  Redakcja Busiarzy.

No i obiecany konkurs, w którym nagrodami są aż 3 wypasione zestawy Busiarzy w składzie: Kalendarz Busiarzy 2018, czapka zimowa Busiarze, klubowe naklejki i zapalniczka oraz nietoperek. To wszytko zdobyć można bardzo prosto. Wystarczy pod naszym postem z życzeniami noworocznymi umieścić w komentarzach swoje życzenia Kolegów Busiarzy, Transportu czy po prostu dla Wszystkich.

Na życzenia nie będzie za późno do końca 1 stycznia – czyli do końca jutrzejszego dnia czekamy na Wasze wpisy. Najfajniejsze trzy wybieramy już 2 stycznia i nagradzamy wspomnianymi zestawami.

Zapraszamy do składania życzeń i zabawy.

Redakcja Busiarze.com.pl

Ps. Jakby ktoś nie wygrał to kalendarze będą do kupienia już od jutra  (od 1.01.2018) na Allegro pod linkiem Gadżety BUSIARZY

 

 

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!

Komentarze do artykułu

Komentarze