Leasing 0% czyli leasing bez kosztów.

Takie hasła już słyszeliśmy – Leasing 0%. Nie jedna marka samochodowa proponowała taką ofertę. Jednak jak już przyszło co do czego to albo nie był to do końca leasing bez kosztów bo dochodziła jakaś opłata manipulacyjna lub konieczne do wzięcia dodatkowe ubezpieczenie. Czasami było 100%, ale nie było upustu na cenie, który dostalibyśmy kupując za gotówkę czy po prostu w innym leasingu.

Choć to chwilowa promocja to okazuje się, że można dziś skorzystać z leasingu bez kosztów na auta nowe i używane do 5 lat (osobówki, ciężarowe, ciągniki siodłowe i naczepy). Sprawdziliśmy. W ofercie leasingu, którą znajdziemy np. w net4car  wszystkie opłaty leasingowe to 100%. Czyli:

wpłaty wstępna + rat leasingowe + wykupu = wartość autaIMG_8358

Na przykładzie Renault Master 10 EP za 96 000 zł netto.

– wpłata wstępna 40% tj. 38 400 zł

– 35 rat po 1618,28 zł

– wykup 1 % tj. 960 zł

Czyli w sumie 96 000 zł netto. 100% wszystko się zgadza :-). Czy nie ma faktycznie innych kosztów? Są tylko takie, które musimy ponieść przy każdym innym zakupie czyli: koszt rejestracji i ubezpieczenia. Ewentualnie jeszcze podatku od środków transportu jeśli jest to pojazd pow 3,5 T DMC.

Jest to więc naprawdę rozsądna alternatywa dla kogoś kto zamierzał zakupić samochód za gotówkę. Taki leasing może być wręcz tańszy niż gotówka. Wystarczy nie wydane 60 % wpłacić na lokatę i już mamy dodatkowy zysk. Dodatkowo jeśli firmę mamy zarejestrowaną w gminie gdzie są wysokie podatki od środków transportu możemy leasingując pojazd wybrać miejsce rejestracji gdzie te podatki są niższe. Oczywiście warto wspomnieć, że te 40% na początku stanowi koszt uzyskania przychodu. To dużo lepsze podatkowe rozwiązanie niż zwykła, pięcioletnia amortyzacja.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę firmy net4car – Promocja – Leasing 100%

 

Informacja redakcyjna: Artykuł sponsorowany.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!

Komentarze do artykułu

Komentarze