O nas

logo-png-300x134

 

Portal BUSIARZE.COM.PL to ogólnopolski portal skierowany do kierowców krajowych i międzynarodowych aut dostawczych do 3,5 tony oraz pasjonatów transportu małego i średniego transportu drogowego. Od 2013 roku portal ten jest profesjonalnym i jedynym źródłem informacji dla kierowców, a także ludzi, którymi kieruje pasja w wykonywaniu tego trudnego zawodu.

Najświeższe informacje z polskich i europejskich dróg, obszerna baza wiedzy, profesjonalne forum, różnorodne konkursy, jednym słowem wszystko to możecie Państwo znaleźć na łamach naszego portalu. Zapewniamy łatwy, nie wymagający żadnej rejestracji i w pełni darmowy dostęp do wszystkich publikowanych materiałów. Posiadamy także oficjalny kanał YouTube, na którym można przeglądać nasze materiały video, a także oficjalny profil w serwisie społecznościowym Facebook.

Naszą misją jest promowanie i wspieranie szeroko pojętej branży małego i średniego transportu w Polsce i Europie.

 

Polityka prywatności:
Wszelkie materiały tekstowe oraz elementy graficzne związane z portalem BUSIARZE.COM.PL i publikowane na jego stronach są własnością administracji strony. Nie mogą być one w żaden sposób kopiowane i wykorzystywane bez wyraźnej, pisemnej zgody autora. Wszystkie inne materiały oraz znaki towarowe nie będące własnością BUSIARZE.COM.PL zastrzeżone są odpowiednio dla ich prawnych właścicieli.