15000 Busiarzy z nami!

Nie z tego ni z owego w nocy z 23 na 24 marca przekroczyliśmy 15 tys. polubień i obserwujących na FB. Spaliśmy i nie zauważyliśmy kiedy ;-). Dziękujemy.

Przypomnimy przy okazji, że strona na FB działa od 24.01.2013 roku, ale oczywiście to nie wszystko.

Czytacie to na naszym portalu, który także z dnia na dzień zyskuje na popularności. Wyróżniamy się faktem, że zajmujemy się tylko dostawczakami oraz motoryzacją i przepisami bezpośrednio z nimi związanymi.

Z okazji tego Facebookowego „święta” postanowiliśmy jak najmniej epatować negatywnymi informacjami, a skupić się na tym co może poprawić Wam humor lub po prostu pomóc w codziennej pracy. Pracy, która mamy nadzieję jest dla wielu też pasją.

Przypominamy też o naszym FORUM. To jedno z największych zasobów wiedzy o tym co każdy Busiarz wiedzieć powinien lub po prostu miejsce gdzie można o coś zapytać (jeśli nie znaleźliście tego w wyszukiwarce forum). Co więcej, działa tam już czat więc online możecie pogadać z innymi Busiarzami – byle na postoju :-).

Ważne dla nas, że to także Wy tworzycie nasz FB oraz sugerujecie o czym pisać, co sprawdzić, co Was frapuje. Im więcej dostaniemy od Was sygnałów tym lepiej. Zapraszamy do współpracy.

Życzymy Wam tylu wyjazdów co powrotów.

Redakcja

 

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!

Komentarze do artykułu

Komentarze