Busiarze.com.pl na 12. QUALITIUM MASTER TRUCK SHOW już w najbliższy weekend!

728X90_MT2016_baner

Miło jest nam poinformować, że już w najbliższy weekend ( 22-24.07.2016 ) obecni będziemy na 12. QUALITIUM MASTER TRUCK SHOW. Zapraszamy do naszego stoiska na niezobowiązującą rozmowę podczas, której odpowiemy na wszystkie wasze pytania.

 

QUALITIUM MASTER TRUCK SHOW – informacje, dojazd 

Qualitium Master Truck odbędzie się w dniach 22-24 lipca 2016 na lotnisku w Polskiej Nowej Wsi koło Opola. Jego głównymi atrakcjami będą oczywiście piękne ciężarówki, przybyłe na zlot z całej Europy. W tegorocznej edycji swój udział potwierdzili już właściciele najciekawszych pojazdów z Czech, Niemiec, Słowacji, Danii, Finlandii, a nawet Włoch. Nie zabraknie także tuningowych premier.

Oprócz zmodyfikowanych ciężarówek, na Master Trucku będzie można podziwiać również innego typu pojazdy. Powstaną samochodowe loże tematyczne gromadzące na przykład pojazdy amerykańskie – ciężarowe i osobowe, oldtimery – pojazdy retro w różnym wymiarze, pojazdy specjalne – pomoce drogowe i straże pożarne, a także motocykle. Swój udział zapowiedzieli także właściciele pojazdów rodem z PRL-u.

 

Warunkiem wstępu na teren Imprezy jest zakup Karty Do Głosowania na najładniejszą ciężarówkę w Konkursie Qualitium Master Truck of Public.

Koszt karty do głosowania upoważniający do przebywania na terenie zlotu w danym dniu Imprezy to 25 zł od osoby. Karty dostępne będą w kasach bezpośrednio przed wejściem na zlot.

Adres zlotu : AUTODROM DELTA – LOTNISKO AEROKLUBU OPOLSKIEGO
POLSKA NOWA WIEŚ, Gmina Komprachcice
Kod pocztowy: 46-070
Współrzędne: 50°37’57”N 17°46’58”E

 

Wspomnienia  2015…

 

 

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!

Komentarze do artykułu

Komentarze