Dominik: „Przepraszam firmę „Jasek” z Rogowa”

Przepraszam wszystkich użytkowników, których –  ja Dominik wprowadziłem w błąd i działałem na szkodę firmy JASEK sp. z o.o z siedzibą w Rogowie ul. kościelnej 12A.

To wstęp sprostowania Dominika, który podał nieprawdziwe informacje o kierowcy z w/w firmy, który miał wypadek. Dominik napisał tu cytat: ” firma kazała mu jechać 3 noc z rzędu.” A było to nieprawdą.

W rozmowie telefonicznej z Panem Robertem, pracownikiem firmy Jasek portal ustalił, że do wypadku doszło nie z winy kierowcy i nie zostały wyciągnięte żadne konsekwencje.

„Kierowca żyje a firma jest w stałym kontakcie z nim. Pracownik przed feralnym zdarzeniem spał noc i chciałbym także podkreślić że nie była to wina kierowcy.”

Dominik przeprasza za post i narażenie na utratę dobrego imienia firmy – my zabezpieczamy post. Pytanie jedno tylko się pojawia co miał na celu ten sposób wyrażenia swojej opinii. Sytuacja kończy się na tym artykule (sprostowaniu) a nie na wokandzie sądowej. Przypominamy po raz kolejny iż w internecie nie jesteśmy anonimowi i bezkarni. Czasem warto sprawdzić swoje informacje przed oszczerstwem firmy, bo nie zawsze jak w tym przypadku są one prawdziwe.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!

Komentarze do artykułu

Komentarze

O Mateusz Urbaniak 201 artykułów
Redaktor portalu.