Fiat Dobló Cargo z tytułem „Light Van of the Year”

150202_Fiat-Professional_Nuovo-doblo-cargo_38

Angielski branżowy magazyn nagrodził obecną generację Fiata Dobló.

Jury prestiżowego konkursu „What Van? Awards 2016″, uznało nowego Fiata Dobló za najlepszy samochód w kategorii „Light Van of the Year” (Lekki Van Roku). Jest to konkurs ogłaszany przez największy brytyjski magazyn specjalizujący się w poradach na temat zakupu i sprzedaży lekkich samochodów dostawczych.

Podczas uroczystości wręczenia nagród, która odbyła się w Londynie, komisja „What Van?”, składająca się ze specjalistów o wieloletnim doświadczeniem w branży, ogłosiła zwycięstwo nowego samochodu Fiat Professional, wprowadzonego na rynek w lutym ubiegłego roku, podkreślając jego zalety, w tym doskonałą dynamikę jazdy oraz komfort, ładowność i najlepszą w segmencie pojemność użytkową oraz solidność, mocną konstrukcję i szeroką gamę.

Obecna generacja nowego Dobló Cargo potwierdza zalety dotychczasowego modelu, wprowadzonego na rynek w 2000 roku i sprzedanego w ilości ponad 1,4 miliona sztuk, który na przestrzeni lat wygrał już cztery razy nagrodę przyznawaną przez jury „What Van?”. Teraz kolej na nowy samochód Fiat Professional, który pojawia się w całkowicie nowej odsłonie, z szeregiem ulepszeń technicznych i funkcjonalnych, które zapewniają maksymalne osiągi oraz optymalne prowadzenie i komfort jazdy, a to przede wszystkim dzięki niezależnemu zawieszeniu tylnej osi z dwuwahaczowym zawieszeniem typu Bi-link (element niespotykany w tym segmencie samochodów).

 

Źródło: Biuro prasowe FCA Poland

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!

Komentarze do artykułu

Komentarze