[KONKURS] Nawigacja Navitel E100 wędruje do…

Obserwujesz naszego Fanpage’a?! Skoro tu jesteś to zapewne tak. W minionym tygodniu właśnie na Fanpage’u  Busiarze.com.pl – Szybki Transport został przeprowadzony konkurs w którym nagrodą główną była nawigacja samochodowa GPS – NAVITEL E100 ufundowana przez Navitel Navigator Poland.

Zobacz test – busiarze.com.pl/testy/test-navitel-e100-niezawodna-nawigacja

W konkursie wzięło udział 140 osób z czego prawidłowo wykonało zadania tylko 76 osób.

Ze wszystkich osób wylosowaliśmy dwie.

I tak nagrodę główną nawigację samochodową NAVITEL E100 oraz kalendarz Busiarze.com.pl na 2017 rok otrzymuje Pan Wojciech Frej , Świnoujście.

Nagrodę pocieszenia koszulkę Busiarze.com.pl – Szybki Transport wraz z kalendarzem otrzymuje Pan Mateusz Kawka.

Zwycięzca gratulujemy a pozostałych zapraszamy do obserwacji naszego Fanpage’a, Instagrama, Wykop. Zapraszamy także do subskrypcji kanału na YouTube.

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!

Komentarze do artykułu

Komentarze

O Mateusz Urbaniak 115 artykułów
Redaktor naczelny portalu busiarze.com.pl - mateusz@busiarze.com.pl. Od 2006 roku dziennikarz i fotoreporter wydawnictwa Polskapresse sp. z o.o. Kierowca krajowy i międzynarodowy transportu lekkiego w latach 2009 - 2016 a obecnie właściciel firmy MATTRANS oraz spedytor pomocniczy. Z portalem busiarze.com.pl związany od samego początku. Pasjonata transportu - nominowany Dziennikarzem Roku 2010r. w kategorii "Transport" przez Dziennikarzy Obywatelskich ZDP.