Pani Katarzyna Wojtas będzie testować nowego Fiata

Od początku roku trwał konkurs na stanowisko testera,  który miał przetestować nowego Fiata oraz nową specjalną zabudowę dla kobiet w trasie.

W pierwszej części konkursu wygrała Pani Ratajczak, która w związku z osobistymi problemami oraz zatajeniem przez siebie informacji została wycofana i zdyskwalifikowana przez komisję konkursową.

Pani Ratajczak zataiła informacje ważne dla przebiegu konkursu w możliwość mogły one wpłynąć na późniejsze środowisko medialne i sytuacje z projektem. Pomimo wielokrotnego wstawiennictwa opiekuna projektu podjęła decyzję o rezygnacji a z powodu ukrycia informacji została usunięta.

W związku z przeprowadzeniem drugiego konkursu wyłoniono Panią Katarzynę Wojtas z Radomia. Pani Katarzyna ukończyła studia na kierunku transport i spedycja drogowa. Z busami ma do czynienia od 2012 do 2016. Obecnie spedytor i matka dwójki wspaniałych dzieci. Jak mówi: projekt ten ma na celu ukazania pracy kobiety w roli kierowcy. Odkąd Pani Ratajczak wspierała inicjatywy i dzieliła się nimi poprzez koordynatorów projektu, czy też opiekunów Polskie kobiety mogły zobaczyć bardzo silną osobę, która wspierała wszystkie inicjatywy i przekazywała te informacje innym. Warto dostrzec, że poddając się straciła możliwość swojego rozwoju zawodowego oraz pomocy społecznej, która przez opiekunów i koordynatorów była wspierana.

Testy rozpocznie się Fiatem Ducato już w styczniu 2017r.. Nowy busik będzie koloru seledynowego z gwiazdami. Pojazd oprócz standardowych rozwiązań ma także kilka nowych m. in. przetwornice wbudowaną, szafeczki w zabudowie. Auto zostało przygotowane na przełomie lipca dla poprzedniej kandydatki. 

Informacje prasowe/Tadeusz

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!

Komentarze do artykułu

Komentarze

O Mateusz Urbaniak 201 artykułów
Redaktor portalu.