Ukradł dostawczaka – 10 lat spędzi w więzieniu

Ten materiał jest wyjątkowy i  to nie tylko dlatego, że policja chwali się gdzie może sukcesem. O co tak naprawdę chodzi? Kierowca nie otrzymał wynagrodzenia za pracę i postanowił nie oddawać samochodu dostawczego marki Iveco – jak się okazała teraz zostanie zatrzymany nawet na 10 lat. Brawo On!

W policyjnym komunikacie czytamy natomiast o dzielnej postawie tamtejszego dzielnicowego.

W dniu (29.10) dzielnicowy z Komisariatu Policji w Barcinie w powiecie żnińskim, uzyskał informacje, że klika dni wcześniej z terenu Inowrocławia 22 –letni barcinianin dokonał kradzieży samochodu dostawczego, a następnie ukrył go w lesie. W związku z tym sprawa zajęli się kryminalni z Inowrocławia oraz Barcina. Dzięki tej precyzyjnej informacji policjanci zatrzymali 22-latka, a następnie sprawdzili kompleks leśny wskazany przez dzielnicowego, co doprowadziło do odnalezienia pojazdu, który wcześniej został skradziony. Materiał dowodowy jaki został zgromadzony w tej sprawie dał podstawy do przedstawienia mężczyźnie zarzutów kradzieży z włamaniem pojazdu za co grozi nawet 10 lat pozbawienia wolności.

W specjalnym komunikacie nie ma mowy ani o współpracy oskarżonego z Policją ani także o przekazaniu „władzy”  informacji gdzie znajduje się pojazd. Brawo dla dzielnicowego – kierowca,  nie pomyślał o tym, że jeśli nie odda mienia firmy lub też porzuci go nic mu nie grozi.

Uniwersytet Garbsena oddział zamiejscowy w Inowrocławiu nie sprawdził się, czas chyba na jego rozwiązanie.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!

Komentarze do artykułu

Komentarze

O Mateusz Urbaniak 201 artykułów
Redaktor portalu.

1 Komentarz

Komentowanie jest wyłączone.