Wyniki konkursu na Dzień Ojca

Trochę nam się opóźniły wyniki, ale mam nadzieję, że nam wybaczycie bo admin maila z wynikami wyjechał na wakacje i dopiero w weekend uzyskaliśmy dostęp do przesłanych odpowiedzi.

Choć pisaliście też, że może to Smart, może to coś od VAG-a to jednak większość odpowiedzi była prawidłowa. Ten samochodzik to czeski produkt zrealizowany przez firmę Ponny Auto. Jak zapewne wiecie znana jest ona nam głównie z produkcji Kurników i dlatego uznaliśmy, że jak najbardziej związana jest z busiarzami :-).

Prawidłowej odpowiedzi udzielił i miał szczęście w losowaniu Dawid posługujący się pseudo Dawit :-). Jakub skontaktuje się niezwłocznie i wysyłamy BMW busem :-).

Poniżej dodatkowe zdjęcia samochodu. Wybraliśmy te oddające najbardziej zalety tego autka :-). Uważamy, że polscy kabiny sypialne są nie gorsze niż czeskie, ale promocja naszych południowych sąsiadów jest fajniejsza. Dla zainteresowanych więcej zdjęć na stronie producenta Pony Auto. Ostatnie zdjęcie to wyrób Pony, który niestety spotkamy częściej na drodze niż Roadstera z Dziewczynami :-(.

Pony auto Street Roadster 2 Pony auto Street Roadster 3

Pony auto Street Roadster 1  Pony auto Street Roadster 5 pony auto kabina sypialna master

Dla zainteresowanych kilka informacji technicznych o tym małym roadsterze. Firma Pony konstrukcję oparła o podwozie popularnego Citroena Berling (Peugota Partnera). Dzięki temu możemy np. kupić trochę poobijanego Berlingo i zlecić zabudowę. Tym razem nie na 10 EP tylko na 2 Dz ;-). Tak więc jeśli chodzi o parametry techniczne,  jest to po prostu Berlingo. Może być to więc np. 1.6 HDI z 90 KM. Biorąc pod uwagę jednak mniejszą masę, nadwozie jak to u producenta spojlerów i kurników kompozyt, samochód na pewno będzie mniej palił i zrywniej jeździł. No cóż. Samochód tego typu najbardziej nadaje się na lans przy plaży. Mając na uwadze długość wybrzeża posiadanego przez Czechy samochód nie okazał się przebojem rynkowym. Jest to jednak fajna propozycja i czekamy teraz na odpowiedź Spojkara :-).

Zdjęcia ze strony www.pony.cz, Master od edostawcze.pl;

Dziękujemy za nagrodę firmie net4car.pl

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!

Komentarze do artykułu

Komentarze