Busiarze wspierają 25 Finał WOŚP.

Jak co roku mamy w zimie gorący finał. Już od 25 lat gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Po dotychczasowych wynikach Finałów można chyba założyć, że jak nie każdy, to prawie każdy Polak wspomógł Orkiestrę w jej działaniach na rzecz poprawy opieki zdrowotnej w Polsce.

Jak wiecie staramy się i my, w ramach naszych skromnych możliwości wspierać różne akcje charytatywne. Ostatnio braliśmy udział w Szlachetnej Paczce, w którą to akcje zaangażował się bardzo mocno nasz redakcyjny kolega Mateusz Urbaniak. Dzięki. Mamy tym razem nadzieję, że nasza drobna cegiełka będzie pretekstem dla Was – Busiarze do tego by wspomóc WOŚP  jako Busiarz, czy po prostu człowiek, któremu nie obojętny jest drugi człowiek.

25 finał WOSP plakat

W ramach naszych redakcyjnych możliwości wrzucamy na allegro super zestaw, w którym mamy naszą czapkę, kalendarz 2017, naklejkę, zapalniczkę i długopis. Czyli to wszytko co mamy z naszym logo na dziś. Zapraszamy do licytacji, do której link tutaj: Aukcja charytatywna 25 finał WOŚP i Busiarze.com.pl

Warto przypomnieć, że na aukcji dla Szlachetnej Paczki najdroższy kalendarz poszedł za 100 zł! Liczymy, że kalendarz z czapką

Jeśli macie jakieś fajne pomysły lub sami wystawiliście coś ciekawego, co wiąże się z naszym środowiskiem na aukcje wrzucajcie nam na maila lub po prostu w komentarzach poniżej.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!

Komentarze do artykułu

Komentarze