[TEST] Mercedes Sprinter 316 (163 KM)

Fot. Krzysztof Gil

Busiarze.com.pl wspólnie z firmą PHU „Iwona-Trans” z miejscowości Dobra k/Turku już za kilka godzin rozpocznie kolejny test. Tym razem do firmy trafił Mercedes 316 (163 KM) 2.2 z AdBlue.

Fot. Krzysztof Gil

W rozmowie z Krzysztofem Gil współwłaścicielem firmy PHU „Iwona-Trans” dowiedzieliśmy się, iż sam właściciel skusił się by przetestować auto.

Zrobiłem 340 kilometrów i stwierdzam iż jest to król w środa aut jeśli chodzi o komfort jazdy.

PHU „IWONA-TRANS” jak widać prężnie się rozwija. To drugie nowe auto w firmie z emisją spalin Euro 6. Nadal testujemy Renault Master z AdBlue 2.3dCi (170 KM).

Fot. Krzysztof Gil/busiarze.com.pl

Dzisiaj rano sam Szef leci załadować towar na auto aby kierowca mógł wieczorem wylecieć w okolice Bremen i zjeść obiad wspólnie z rodziną.

Zapraszamy do obserwowania nas na Facebooku, Instagramie oraz kanale YouTube.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!

Komentarze do artykułu

Komentarze

O Mateusz Urbaniak 201 artykułów
Redaktor portalu.

1 Komentarz

  1. Na drogach UK nie spotkasz Renault a nawet Iveco, rzadko Peugeot mniejsze Boxery najcześciej z dostawczych widuje Mercedesy osobówek BMW(w tym Mini) wiecej niż w Niemczech tam bogactwo marek. Zadnych innych skojarzeń do marki nie mam. „Artykuł” to znowu reklama, raz to producenta samochodów dwa spedytora wcale nie pomaga w zmianie skojarzeń wrecz przeciwnie. Wydaje mi sie że Mercedes wcale nie jest liderem w świecie busików z kurnikiem. Mniejsze owszem, tam zawsze Sprinter wydawał mi sie synonimem trwałego dostawczaka natomiast Ducato synonimem taczki po taniości. W świecie busików mam jednak wrażenie że Mercedes dopiero niedawno dostrzegł potencjał próbuje podkraść conieco tortu na którym dominuje Fiat/Iveco oraz Renault.

Komentowanie jest wyłączone.