[Test] Jabra Style nowa słuchawka bluetooth

Dzisiaj mamy zaszczyt zaprezentować Państwu nowinkę techniczną firmy JABRA STYLE.

Niestety słuchawka bluetooth dotarła do nas w najcięższe mrozy dlatego test był przeprowadzony w bardzo ekstremalnych warunkach pracy.

Jak na Jabre przystało jej produkty są bardzo dobrej jakości i obecnie na Polskim rynku najlepsze. Co za tym idzie cena ich produktów jest też dość wysoka. Jabra Style BT HDST kosztuje od 199 zł (Media Markt) aż do 270 zł (sklep JABRA). Za tą cenę mamy naprawdę wysokiej klasy urządzenia bluetooth.

Słuchawka po wyjęciu z klasycznego dla Jabry pudełka jest gotowa do użycia, nie musimy jej ładować. Producent szczyci się właśnie tym iż urządzenia bluetooth są gotowe do pracy od razu.

W opakowaniu mamy oprócz słuchawki kabel USB, końcówkę wymienną na ucho, kartę gwarancyjną oraz instrukcję obsługi.

Sama słuchawka Bluetooth po sparowaniu z telefonem wita nas w języku polskim, angielskim czy nawet w niemieckim. Dobrze przylegająca do ucha słuchawka ma dobrą jakość dźwięku a stylistyka jej wykonania daje kierowcy dostawczaka wiele swobodny. Podczas rozmowy skupia się tylko na tym co mówimy wygłusza to co dzieje się w tle.

IMG_20170121_123708

Bezprzewodowe urządzenie podczas testu było obciążone w temperaturze – 15 stopni Celsjusza i działało aż do 7 godzin. Akumulator słuchawki w normalnych warunkach pracy (średniej ilości rozmów – dodaje red.) rozmowy z klientami, dyktowanie smsów, słuchanie muzyki wytrzymała nam 36 godziny. Jeśli słuchawka jest w stanie czuwania wytrzymuje aż do 7 dni. Co za tym idzie jest to na tą chwilę najdłużej wytrzymujaca słuchawka Bluetooth na rynku Polskim.

IMG_20170121_123754

JABRA STYLE otrzymała od naszej redakcji laur najlepszego testowanego urządzenia bluetooth. Jestem bardzo zadowolony iż mogłem testować to urządzenie sam osobiście, przyznam że jako kierowca i szef firmy transportowej jest w stanie zapewnić mi rozmowy na wysokim poziomie HD i pomimo prowadzenia auta, załadunku czy rozładunku słuchawka Bluetooth JABRA STYLE spełnia moje wymagania i oczekiwania. Zwykłe urządzenia sklepowe po wyjściu za auta nie były w stanie łączyć się z telefonem który został w aucie. JABRA STYLE bez problemu ma zasięg do okoła auta i pracuje w ciężkich warunkach atmosferycznych. Polecam Szefom, Spedytorom a także kierowcom.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!

Komentarze do artykułu

Komentarze

O Mateusz Urbaniak 201 artykułów
Redaktor portalu.

2 Komentarze

  1. mam też jabre ale bt nie pamietam jaki nr, długo trzyma bateria i ma dobry zasięg wokół busa bez problemu kupione za 50 zeta, pozdrawiam

    • Jak widać lepiej kupić coś lepszego – lepszej marki – niż na stacji benzynowej za 20 euro firmy krzak. Dzięki za opinię, pozdrawiamy i szerokości

Komentowanie jest wyłączone.