Myjnia dla busa.

Chwilę temu na naszym fejsie była dyskusja o tym czy pamiętamy by myć busa i z góry? Może nie widać, ale np brudny dach to słabsze światło na pace. Trudno też czasami wymyć górę kurnika bo to przecież ponad 3 m.

Niestety do myjni automatycznej nie wiedziemy, a na myjni dla dużych patrzą czasami z uśmieszkiem na małe. Także myjnie ręczne, nie spełniają naszych oczekiwań. Raz, że małe. Dwa, że lancą umyjemy może i podwozie, ale nie dach. Tym bardziej cieszy, że niektórzy właściciele myjni pomyślą o busach. Poniżej widać, że ostatnie stanowisku na Kołobrzeskiej myjni przy ul. Jedności Narodowej jest dla busa. Brak dachu, podest. To jest to. Być może zawdzięczamy to bliskości portu gdzie busów chłodni pewnie trochę myka i możliwe że korzystają z myjni. My przyuważyliśmy, że korzystał z tego stanowiska nawet kierowca Berlingo. :-).

myjnia dla busa

 

Polecamy myjnię jak będziecie mieli chwilę w Kołobrzegu. Jeśli znacie takie myjnie podrzućcie w komentarzach gdzie na takie trafić. Czystości :-), bo czystym się przyjemniej jeździ.

myjnia dla dostawczaka Kołobrzeg

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!

Komentarze do artykułu

Komentarze