Fiat Ducato liderem aut dostawczych w 2015 roku

DucatoM_Zoom

Zgodnie z przewidywaniami Fiat Ducato został liderem na polskim rynku w kategorii aut dostawczych.

Co ciekawe jest to już 9 tytuł dla tego auta z rzędu! Rynek sprzedaży aut dostawczych powiększył się w tym roku aż o 16,9 % w stosunku do 2014 roku. Podobnie, choć nie aż tak dobrze, było w przypadku samochodów osobowych. Tu wzrost był co prawda niemal równo dwa razy mniejszy niż w dostawczakach – a mianowicie 8,3 %, ale to i tak znakomity wynik – najlepszy od 2004 roku, kiedy to po wejściu naszego kraju do Unii Europejskiej sprzedaż nowych aut załamała się.

Według PZPM (Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego) w tym roku w naszym kraju sprzedało się 53 285 sztuk pojazdów dostawczych poniżej 3,5 tony. Z tej liczby 8 116 aut stanowiły właśnie Fiaty Ducato. Na drugim miejscu uplasował się Renault Master – 6 078 sztuk, a na trzecim Iveco Daily – 3 256 sztuki.

Przypomnijmy, że Fiat oferuje bardzo szeroką ofertę różnych nadwozi i podwozi do Ducato, a także naprawdę szerokie możliwości ich adaptacji pod indywidualne potrzeby. Mamy więc do wyboru furgon, podwozie do zabudowy, kabinę ze skrzynią itd. Tylko w przypadku nadwozia typu furgon producent przewidział 3 rozstawy osi, 4 długości nadwozia, 3 wysokości dachu, 3 wymiary przesuwnych drzwi bocznych i drzwi tylnych.

Na firmowym placu edostawcze.pl posiadamy kilka podwozi do zabudowy Fiata Ducato, zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy.

 

 

Źródło zdjęć: www.fiatprofessional.pl

3-nuovo_ducato_zoom2

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!

Komentarze do artykułu

Komentarze