Clicktrans – giełda transportowa

Tutaj co Clicktrans.pl pisze o sobie:

Clicktrans.pl powstał w 2010 roku jako pierwszy serwis aukcji transportowych w Polsce. Już 2011 roku Clicktrans.pl został wyróżniony w konkursie Gdyński Biznesplan. Dziś Clicktrans.pl jest dynamicznie rozwijającym się serwisem umożliwiającym realizację tysięcy zleceń transportowych miesięcznie.

Naszą misją jest wdrażanie w życie idei ekologicznego transportu. Korzystając z Clicktrans.pl użytkownicy mają realny wpływ na redukcję emisji CO2 do atmosfery. Od momentu powstania serwisu wspólnymi siłami zaoszczędziliśmy już emisję ponad miliona kg dwutlenku węgla do atmosfery.
Wierzymy, że serwis Clicktrans.pl przynosi korzyść wszystkim: Zleceniodawcom nadającym przesyłki w niższych cenach, Przewoźnikom w postaci nowych zleceń oraz wszystkim ludziom korzystających z mniej zanieczyszczonego środowiska. Założycielami serwisu Clicktrans.pl są Michał Brzeziński oraz Agnieszka Korzeniewska. Członkowie naszego zespołu chętnie podzielą się swoją wiedzą na temat rynku usług transportowych, idei sharing economy w transporcie oraz e-commerce.

Jeśli chcesz czasami szukać ładunków na clicktrans lub może od czasu do czasu coś tanio wysłać/przewieźć zarejestruj się z poniższego linku. Na Twoim koncie od razu będzie dycha 🙂

Clicktrans_logo_aukcje_transportowe

ZGARNIJ 10 zł od CLICKTRANS.pl

 

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!

Komentarze do artykułu

Komentarze